Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Inżynier budowy

LW Development S.K.A.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 3 lata temu
  • Specjalista

Jesteśmy firmą deweloperską od 12 lat działającą na rynku warszawskim. Realizujemy inwestycje mieszkaniowe w budynkach wielorodzinnych oraz inwestycje komercyjne  w postaci wolnostojących supermarketów. Obecnie prowadzimy budowę kolejnego budynku wielorodzinnego jako generalny wykonawca, w związku w czym zamierzamy poszerzyć naszą kadrę inżynierską.

Opis stanowiska:

  • Inwentaryzacja powierzchni
  • Nadzór prac prowadzonych przez podwykonawców,
  • Odbiór ilościowy, terminowy i jakościowy prac,
  • Przygotowywanie zleceń i zamówień
  • Archiwizacja dokumentów obiektu,
  • Prowadzenie dokumentacji kontraktu.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (budownictwo),
  • Minimum rok doświadczenia w realizacji projektów budowlanych,
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość programów MS Office, AutoCAD,
  • Umiejętność współpracy w zespole,
  • Zdolności organizacyjne,
  • Nastawienie na osiąganie celów,
  • Inicjatywa i motywacja do dalszego rozwoju.

Oferujemy:

  • Oferujemy samodzielne stanowisko,
  • Współpracę z doświadczoną kadrą inżynierską
  • Ambitną i atrakcyjną pracę w zgranym zespole i miłej atmosferze.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne