Ta oferta pracy jest nieaktualna od 179 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2018-03-01

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Spółka z branży budowlanej,

    specjalizująca się w budownictwie przemysłowym, wykonawstwie hal stalowych oraz konstrukcji żelbetowych, obecnie poszukuje do pracy w siedzibie w Warszawie, osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Przygotowanie i organizacja wyznaczonej części budowy.
    • Kontrola powierzonego zadania w zakresie jakości i terminowości.
    • Analiza ofert dostawców i podwykonawców.
    • Opracowywanie przedmiarów robót.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu budowlanym – warunek konieczny.
    • Wyjątkowo mile widziana specjalność konstrukcyjna lub mostowa.
    • Dobra znajomość obsługi programu AutoCAD, MS Excel, MS Word.
    • Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej.
    • Prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (wynagrodzenie stałe + premia w zależności od zaangażowania).
    • Odpowiednie dla stanowiska narzędzia pracy.
    • Możliwość uzyskania potwierdzonej praktyki do zdobycia uprawnień zawodowych.
    • Przyjazną atmosferę pracy (zespół młodych inżynierów) oraz bezpośrednie relacje z przełożonymi.
    • Siedziba firmy i biuro w Warszawie.

    Aplikacje prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ TERAZ.

    Aplikacje prosimy składać z dopiskiem: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926).

    Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.