Ta oferta pracy jest nieaktualna od 30 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 21.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    City Villa Sp. z o.o. - PIANO sp.k.

    W związku z rozwojem Firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami oraz koordynacja prac budowlanych;
    • Weryfikacja jakościowa i ilościowa wykonywanej pracy podwykonawców;
    • Wspieranie Kierownika Budowy i przygotowywanie procesów technologicznych;
    • Kontrola dokumentacji wykonawczej;
    • Sporządzanie dokumentacji powykonawczej;
    • Przestrzeganie higieny pracy na budowy;
    • Dbanie o przestrzeganie zasad BHP;
    • Zgłaszanie zapytań projektowych,
    • Przygotowywanie zamówień materiałowych,
    • Udział w naradach koordynacji projektowej

    Profil Kandydata/ki:

    • Wykształcenie wyższe o profilu budowlanym;
    • Doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku;
    • Doświadczenie w nadzorze i koordynacji prac podwykonawców;
    • Znajomość przepisów techniczno-budowlanych;
    • Bardzo dobra organizacja własnej pracy;
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office, AutoCAD;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
    • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
    • Uczestnictwo w ciekawych realizacjach;
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;
    • Niezbędne narzędzia pracy;

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).