Ta oferta pracy jest nieaktualna od 122 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 10.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Warszawa

    nVent Thermal Management dostarcza systemy grzewcze oraz systemy detekcji i lokalizacji wycieków dla przemysłu, budownictwa, telekomunikacji, medycyny i innych sektorów OEM. Łącząc działalność i doświadczenia firm Raychem, Pyrotenax, Hew-Therm oraz Tracer produkuje więcej zróżnicowanych wyrobów grzejnych niż jakakolwiek inna firma na świecie.

    Zakres obowiązków:

    • Kontrola realizacji projektu na budowie
    • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą
    • Udział w naradach koordynacyjnych
    • Zarządzanie grupą/grupami instalatorów
    • Przekazywanie uzgodnień technicznych wykonawcom
    • Nadzory nad montażem i uruchomieniem urządzeń
    • Udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej i powykonawczej
    • Współpraca z projektantami instalacji elektrycznych

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (elektrotechnika, automatyka, budowa maszyn)
    • Mile widziani absolwenci - doświadczenie będzie dodatkowym atutem
    • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Znajomość programów MS Office, Auto Cad
    • Zdolność do częstych wyjazdów – praca w delegacji
    • Prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji rynkowej na podstawie umowy o pracę
    • Prace na rynku międzynarodowym
    • Doskonalenie umiejętności zawodowych
    • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
    • Pracę w młodym zespole
    • opiekę medyczną w prywatnych placówkach medycznych oraz bogaty pakiet socjalny (ubezpieczenie na życie, karnet na zajęcia rekreacyjno-sportowe),
    • Niezbędne narzędzia do pracy (komputer, telefon, samochód)
    Osoby zainteresowane prosimy o pilne przesłanie życiorysu zawodowego i listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj lub na adres spółki

    nVent Thermal Management Polska Sp. z o.o.
    Cybernetyki 19
    02-677 Warszawa
    Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  https://www.pentairthermal.pl

    Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)