Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

RENEWAL ART Sp. z o.o.

6 5008 000 brutto / mies.

Aleje Jerozolimskie 9

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Miejsce pracy: Warszawa i okolice

Zadania:

- Kierowanie robotami, realizacja inwestycji w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram

- Planowanie robót, bieżące monitorowanie stopnia zaawansowania

- Nadzór nad technicznymi aspektami inwestycji

- Nadzór nad jakością i terminowością prowadzonych robót, koordynacja pracy podwykonawców, rozliczanie z wykonanych prac

- Koordynacja zamówień materiałów

- Prowadzenie kompleksowej dokumentacji wykonywanych robót (przygotowywanie dokumentacji odbiorowej)

- Bieżące raportowanie przebiegu prac

- Racjonalne gospodarowanie środkami rzeczowo-materiałowymi, optymalizacja kosztów

- Współpraca z kierownikiem kontraktu, inspektorem nadzoru, podwykonawcami i dostawcami

Nasze wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne – kierunek budownictwo

Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zakresie kierowania robotami budowlanymi  (mile widziane doświadczenie w prowadzeniu robót na zabytkach)

Znajomość prawa budowlanego

Znajomość programów: AutoCad, Norma Pro, Excel

Prawo jazdy kat. B

Znajomość rynku firm podwykonawczych będzie dodatkowym atutem

Bardzo dobra organizacja czasu pracy

To oferujemy

Możliwość uzyskania uprawnień na obiektach zabytkowych

Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Motywacyjne warunki zatrudnienia

Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji, zdobywania wiedzy i doświadczenia.

O nas

Jesteśmy firmą  z 30-letnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksowym wykonawstwem prac konserwatorskich i renowacyjnych na rynku krajowym i zagranicznym. Z sukcesem łączymy wiedzę pokoleń kamieniarzy z wykorzystaniem innowacyjnych technologii. Dzięki umiejętnościom i zaangażowaniu naszych pracowników realizujemy coraz bardziej ambitne projekty, a do naszego zespołu zapraszamy osoby, które wspólnie z nami chcą rozwijać się i podejmować nowe wyzwania.