Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

MJL

MJL

Piękna 24/26a

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z Kierownikami Projektów oraz Inspektorami Nadzoru w poszczególnych fazach realizacji inwestycji,

  • Udział w pracach komisji odbiorowych,

  • Koordynacja prac budowlanych,

  • Raportowanie postępów, jakości, terminowości prowadzonych prac,

  • Analiza harmonogramów,

  • Wykonywanie przedmiarów robót budowlanych i wykończeniowych,

  • Przygotowywanie oraz prowadzenie dokumentacji budowy,

  • Weryfikacja dokumentacji projektowej,

  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP,

  • Prowadzenie dokumentacji fotograficznej budowy.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne na kierunku budownictwo,

  • Min. roczne doświadczenie przy realizacji robót budowlanych (preferowane obiekty mieszkalne wielorodzinne),

  • Dobra organizacja pracy,

  • Biegła obsługa komputera, znajomość AutoCAD, MS Office,

  • Zaangażowanie w pracę zespołową.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego,

  • Udział w realizacji ciekawych projektów,

  • Swobodną atmosferę,

  • Możliwość współpracy z największymi firmami deweloperskimi w kraju.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

O nas

MJL jest firmą inżynierską zajmującą się organizacją oraz nadzorem procesu inwestycyjnego w sektorze budowlanym.

Nasz zespół to doświadczeni inżynierowie oraz specjaliści, ze wszystkich sektorów budownictwa: kubaturowego, drogowego, sieci i instalacji sanitarnych, elektrycznych oraz teletechnicznych. Realizujemy inwestycje mieszkaniowe, biurowe, hotelowe, akademiki, PRS, hale magazynowe oraz produkcyjne.

Współpracujemy z międzynarodowymi i lokalnymi organizacjami, w tym deweloperami, inwestorami oraz przedstawicielami sektora publicznego.

Świadczymy usługi doradztwa, organizacji oraz nadzoru nad procesem inwestycyjnym w sektorze budownictwa. Wspieramy naszych klientów na wszystkich etapach realizacji, począwszy od przygotowania inwestycji, poprzez etap realizacji aż po wsparcie obsługi posprzedażowej.