Oferta pracy

Inżynier budowy

W.P.I.P. Sp. z o.o. Sp. K. O firmie

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji budowy;

  • bezpośredni dozór nad wykonywanymi pracami budowlanymi;

  • nadzór nad jakością i terminowością wykonanych prac;

  • weryfikację dokumentacji projektowej oraz zgłaszanie nieścisłości w dokumentacji;

  • nadzór nad koordynacją dostaw materiałów/urządzeń oraz kontrolę dostarczonych na budowę materiałów/urządzeń pod względem jakości, ilości i zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;

  • przeprowadzanie odbiorów prac;

  • przygotowanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe z zakresu budownictwa;

  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • gotowość do pracy w delegacji - warunek konieczny;

  • prawo jazdy kat. B;

  • umiejętność współpracy z zespołem projektowym;

  • zaangażowanie, odpowiedzialność i samodzielność;

  • rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B;

  • udział w ciekawych projektach gwarantujących rozwój zawodowy;

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;

  • dobrą atmosferę i przyjazne środowisko pracy.