Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

COLAS RAIL Polska sp. z o.o.

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów oraz weryfikacja dokumentacji technicznej

  • Współudział w tworzeniu i analizie harmonogramu robót oraz monitorowaniu postępu robót

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót

  • Ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office i Autocad lub podobnych

  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja pracy

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacją do pracy

  • Dobre umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację [opcjonalnie]

  • Mile widziane osoby zarówno z doświadczeniem, jak i absolwenci

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowę o pracę)

  • Możliwość zdobycia praktyk koniecznych do uzyskania uprawnień budowlanych

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowej grupy kapitałowej

  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez szkolenia

  • Prywatną opiekę zdrowotną i ubezpieczenie na życie

  • Przyjacielską kulturę pracy, zgrany zespół i szefa, który potrafi docenić

COLAS, obecny w 50 krajach na 5 kontynentach, przez ponad 90 lat swojej działalności na rynku, wyspecjalizował się w każdym aspekcie branży konstrukcyjno-budowlanej. Polska spółka COLAS RAIL jest firmą ściśle wyspecjalizowaną w infrastrukturze kolejowej. Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas realizacji wielu projektów kolejowych, zapleczu finansowemu, technicznemu i zarządczemu mamy możliwość konkurować z najlepszymi w naszej branży.

Przewiń do profilu firmy