Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

IRMAL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Praca w biurze w siedzibie w Czmońcu (gm. Kórnik, pow. poznański)

  • Koordynacja merytoryczna i nadzór nad właściwą realizacją kontraktów bez konieczności częstych i stałych wyjazdów na budowę

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Udział w naradach i odbiorach

  • Współpraca z klientami, dostawcami oraz podwykonawcami

  • Sporządzanie ofert i dokumentacji technicznej, harmonogramów oraz kosztorysów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie: ukończone studia wyższe na kierunku budownictwo lub student studiów zaocznych tego kierunku

  • Praktyczna znajomość obsługi programu „AutoCAD”

  • Czynne prawo jazdy kat. „B”

  • Umiejętność pracy zespołowej i chęć do nauki

  • Dyspozycyjność w ramach pełnego etatu: pon -pt

  • Gotowość do pracy głównie w biurze (okolice Kórnika) oraz sporadycznych delegacji

To oferujemy

  • Pracę głównie w siedzibie firmy w godz. 8-16, (gmina Kórnik)

  • Zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę

  • Wygodne i nowoczesne biuro

  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, dodatkowy monitor, telefon komórkowy, samochód służbowy na sporadyczne podróże służbowe i wiele innych, jeśli to zwiększy Twoją efektywność pracy

  • Możliwość zdobycia wyspecjalizowanej i unikalnej wiedzy w branży

  • Ubezpieczenie grupowe po okresie próbnym

  • Spotkania integracyjne

  • Premie i paczki świąteczne

O nas

Firma IRMAL Sp. z o.o. Sp. k. zajmuje się wykonywaniem posadzek przemysłowych dla budownictwa przemysłowego i użyteczności publicznej.

Wykonujemy prace posadzkarskie na terenie całego kraju.