Oferta pracy

Inżynier Budowy

INKOM Spółka AkcyjnaO firmie

INKOM Spółka Akcyjna

Chałupnicza 55

Wrocław

INKOM S.A., deweloper budujący na wrocławskim rynku od 1997 roku, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • wspomaganie zespołu kierowniczego budowy w trakcie realizacji procesu budowlanego inwestycji deweloperskich na terenie Wrocławia
  • współpraca z kierownictwem budowy w planowaniu, organizacji i kontroli realizacji robót budowlanych
  • monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą, harmonogramem robót oraz umową wykonawcy
  • współpraca z nadzorem inwestorskim oraz nadzorem autorskim
  • organizacja zamówień oraz materiałów budowlanych na realizowanym obiekcie
  • wykonywanie obmiarów powykonawczych
  • uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych
  • uczestnictwo w odbiorach technicznych mieszkań
  • analiza dokumentacji budowlanej i przygotowywanie dokumentacji powykonawczej procesu inwestycyjnego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe budowlane lub ostatnie lata studiów
  • doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • umiejętność przedmiarowania i obmiarowania robót budowlanych
  • sumienność, dyspozycyjność i samodzielność
  • wysokie zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad, Norma)
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w rozwijanej się firmie
  • możliwość zdobywania uprawnień oraz rozwijania kwalifikacji zawodowych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • wynagrodzenie (w tym premie) uzależnione od umiejętności, wyników i zaangażowania w powierzone obowiązki

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy