Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

AB TECHO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowanie ofert i umów

  • Stworzenie harmonogramu budowy

  • Logistyka Rozpoczęcia budowy i „START”

  • Kontakt z podwykonawcami (terminy, egzekwowanie prac)

  • Negocjacje najkorzystniejszych ofert

  • Nadzór nad budową

  • Planowanie wydatków, sprzętu, pracowników

  • Rozliczanie, kontrola pracowników i egzekwowanie zadań

  • Kontrola finansowa oraz rentowność projektów

  • Osobisty nadzór na budowie

  • Dokumentacja powykonawcza

  • Wsparcie techniczne dla pracowników

  • Kontakt z inwestorem

Nasze wymagania

  • Umiejętność zarządzania podległym zespołem (egzekwowanie, kontrola, motywacja, planowanie zadań)

  • Umiejętność planowania pracy

  • Min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Umiejętność obsługi AutoCAD, MS Excel

  • Prawo jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

  • Umiejętność analizowania danych I wyciągania wniosków

  • Wysokie poczucie odpowiedzialności

  • Samodzielność w poszukiwaniu rozwiązań

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju w postaci kursów i szkoleń

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań (telefon, laptop, samochód)

  • Wsparcie techniczne

  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji

AB TECH

AB Tech to doświadczona i szybko rozwijająca się firma, która działa w najbardziej stabilnym i rosnącym od lat rynku budowlanym. Specjalizujemy się w budowie luksusowych, wielkopowierzchniowych domów oraz ogrodzeń obiektów przemysłowych w Polsce i Europie.

Naszym znakiem rozpoznawczym jest doskonała jakość wykonania oraz wysoki standard wykończenia. Źródłem naszego sukcesu jest zgrany zespół profesjonalistów, poszukujących najlepszych rozwiązań, dzięki którym realizujemy nawet najbardziej wymagające projekty. Kierujemy się otwartością, uczciwością i braniem pełnej odpowiedzialności za powierzone zadania.

Jeśli nasze wartości są Ci bliskie oraz opisane poniżej zadania to Twoje kompetencje - aplikuj! Będziemy zaszczyceni spotkaniem z Tobą.

Przewiń do profilu firmy