Oferta pracy

Inżynier budowy

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOPO firmie

  • Jerzmanowska 18, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo Budowlane ARKOP

Jerzmanowska 18

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • nadzór na pracownikami i podwykonawcami,

  • dokonywanie obmiaru,

  • kontrola robót budowlanych,

  • kontrola dostaw materiałów,

  • kontrola przestrzegania zasad BHP na budowie.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – budownictwo, konstrukcje budowlane,

  • umiejętność kosztorysowania i planowania robót,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • dyspozycyjność.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • interesującą pracę w stabilnej firmie,

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności,

  • pakiet socjalny,

  • pakiet medyczny i sportowy,

  • szkolenia.

Jesteśmy polską firmą budowlaną z ponad 30 letnim doświadczeniem. Realizujemy w generalnym wykonawstwie przedsięwzięcia na terenie całego kraju z zakresu budownictwa ogólnego przemysłowego, mieszkaniowego i robót inżynieryjnych.

Przewiń do profilu firmy