Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

THOMANN-HANRY POLSKA SP.Z O.O.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja dokumentacji technicznej

  • Kontrola jakości, terminowości i stanu zaawansowania robót budowlanych zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • Przeprowadzanie odbiorów wewnętrznych w sposób przewidziany procedurami jakościowymi

  • Przygotowanie wykonanych robót do odbiorów inwestorskich

  • Wyszukiwanie dostawców i podwykonawców

  • Przygotowanie wycen ds. przetargów publicznych dla zadań konserwacyjnych i remontowych (kosztorysu, zapisów SIWZ)

  • Sporządzanie obmiarów i przedmiarów, zestawień materiałowych i cenowych

  • Rozliczanie wykonanych robót, materiałów, sprzętu, podwykonawców

  • Opracowanie dokumentacji powykonawczej

  • Sporządzanie zapytań ofertowych na poszczególne zakresy prac,

  • Udział w naradach z podwykonawcami

  • Bieżąca współpraca z Kierownictwem Budowy i Nadzorem w zakresie realizowanych zadań

Nasze wymagania

  • Mobilność w Polsce na potrzeby budowy

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunkowe: Budownictwo

  • Wiedza techniczna w zakresie robót budowlanych

  • Doświadczenie na budowie min 5 lat

  • Dobra Komunikacja, Rygor, Niezależny, Proaktywność

  • Dodatkowym atutem byłoby doświadczenia z rynku zabytków

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Znajomość języka francuskiego lub angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • Pracę na samodzielnym stanowisku, ,

  • Pakiet medyczny u Medicover,

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się branży,

  • Fajną atmosferę w pracy.

THOMANN-HANRY POLSKA SP.Z O.O.

THOMANN-HANRY® jest jedynym i wyłącznym wykonawcą suchego i całkowicie bezinwazyjnego czyszczenia elewacji w technice Façades Gommage® Wyspecjalizowaliśmy się w czyszczeniu i renowacja fasady zabytkowy i robimy to od ponad 50 lat. Nasza patent technologia jest to metoda sucha i ekologiczna. Wykonywaliśmy projekt czyszczenia do elewacji niesztandarowych obiektów jak: Place Vendome, Pałac Wersalski, Muzeum Luwr w Paryżu; Warszawa Bank Narodowe, Zamek Malbork, Zamek Poznania w Polsce; Hotel Principe di Savoia w Mediolanie; MetLife Inc w Nowym Yorku.

Przewiń do profilu firmy