Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Era S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Przedsiębiorstwo Inżynieryjne ERA S.A.

Jeśli chcesz brać udział w budowaniu wartości firmy, realizować swoje pasje i zdobywać nowe doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się organizacji dołącz do nas.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżyniera budowy

Opis stanowiska:

  • nadzór nad pracami firm podwykonawczych na placu budowy,
  • prowadzenie rozliczeń wykonywanych robót (w tym obmiary),
  • weryfikacja jakości i poprawności wykonywanych prac budowlanych,
  • uczestniczenie w procedurach odbiorowych,
  • współpraca z zespołem budowy,
  • przygotowywanie kalkulacji i wycen robót dodatkowych i zamiennych,
  • współudział w budowaniu dobrego wizerunku i wartości Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – inżynier budownictwa,
  • mile widziane doświadczenie przy realizacji robót budowlanych,
  • biegła znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • pracę w nowoczesnej firmie budowlanej,
  • realizację ciekawych i zaawansowanych technicznie kontraktów,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,
  • możliwość zdobycia praktyki zawodowej do uprawnień budowlanych,
  • niezbędne narzędzia pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Ogłoszenie archiwalne