Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy

Przedsiębiorstwo REM-BUD K. Kowal-GąskaO firmie

  • Na Grobli 6, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Przedsiębiorstwo REM-BUD K. Kowal-Gąska

Na Grobli 6

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • pomoc Kierownikowi Budowy / Kierownikowi Robót budowlanych realizacji obowiązków takich jak: koordynowanie robót budowlanych pracowników własnych i podwykonawców, planowanie, zamawianie i nadzór nad dostawami materiałów, sprzętu i narzędzi,

  • uczestnictwo w naradach budowy oraz firmowych,

  • współpraca z pozostałymi działami przedsiębiorstwa.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Inżyniera Budowy mile widziane, ale ważniejsza chęć uczenia się i zaangażowanie

  • Dobra znajomość obsługi komputera

  • Cechy niezbędne: uczciwość, rzetelność w pracy, kreatywność, chęć rozwoju własnego, umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy, umiejętność dostosowania się do zasad i oczekiwań funkcjonujących u pracodawcy, komunikatywność w stopniu ponadprzeciętnym

To oferujemy

  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku (24 lata), zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny, potem umowa na czas nieokreślony)

  • Niezbędne narzędzia pracy tj. wyposażone stanowisko pracy, telefon, służbowy laptop

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wdrażania własnych rozwiązań