Oferta pracy

Inżynier Budowy

Exyte Central Europe sp. z o. o. Oddział w PolsceO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji inwestycji w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram,

  • Kompletowanie lub/i opracowanie dokumentacji budowy w całym okresie realizacji - protokoły, dokumentacja materiałowa, ewidencja zmian, notatki z uzgodnień, narad i spotkań,

  • Aktywne wsparcie przy opracowaniu, koordynacji i nadzorze nad przeprowadzaniem procedur uruchomieniowych dla zrealizowanych instalacji w tym organizacja lub/i przeprowadzanie szkoleń z obsługi i eksploatacji systemów i urządzeń,

  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy, Kierownikami Robót oraz z projektantami branż architektonicznej, konstrukcyjnej, sanitarnej, elektrycznej, technologicznej – procesowej,

  • Przeprowadzanie weryfikacji i oceny przerobów oraz zasadności roszczeń składanych przez Podwykonawców,

  • Aktywny udział w kompletowaniu rozliczeń przerobów i kosztów zmian kierowanych do Inwestora.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne (Budownictwo, Elektryka, Inżynieria Środowiska/ Instalacje Sanitarne lub pokrewne),

  • Znajomość oprogramowania AUTOCAD w stopniu pozwalającym na analizę i adaptację otrzymanej dokumentacji w warunkach budowy oraz na ewidencję zmian powykonawczych w rysunkach,

  • Znajomość pakietu MS Office,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Prawo jazdy z uwagi na konieczność dojazdów na budowy/ miejsca realizacji,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • Znajomość platformy projektowania REVIT,

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku o tym samym lub podobnym charakterze (szczególnie obiekty przemysłowe

  • Znajomość oprogramowaniem MS Project,

  • Umiejętność kosztorysowania robót budowlanych.

To oferujemy

  • Pracę w firmie cieszącej się zaufaniem klientów i posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

  • Rozbudowany pakiet medyczny,

  • 30-dniowy wymiar urlopu dla każdego pracownika,

  • System premiowy,

  • Ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,

  • Bezpłatne lekcje z języka angielskiego odbywające się w biurze.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • dodatkowy urlop

Exyte Central Europe sp. z o. o. Oddział w Polsce

Exyte jest światowym liderem w zakresie projektowania i realizacji zaawansowanych technologicznie obiektów oraz zakładów produkcyjnych. Od ponad 100 lat rozwijamy specjalistyczną wiedzę w zakresie rozwiązań stosowanych w środowiskach podlegających szczególnym regulacjom prawnym oraz środowiskach kontrolowanych. Exyte działa na całym świecie i współpracuje z najbardziej wymagającymi technicznie klientami na rynkach półprzewodników, life science, czy data center. Firma oferuje swoim klientom pełen zakres usług, od konsultacji poprzez projektowanie i zarządzanie rozwiązaniami "pod klucz", zachowując najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa. Realizując złożone wyzywania Exyte tworzy zaufane i długotrwałe relacje z klientami. W 2019 roku firma Exyte wygenerowała sprzedaż na poziomie 3,9 mld EUR, zatrudniając około 5 200 zmotywowanych i doświadczonych pracowników. Dzięki bogatemu doświadczeniu branżowemu i wyjątkowym talentom firma jest przygotowana do dalszego umacniania pozycji lidera na rynku. www.exyte.net

Przewiń do profilu firmy