Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

Hill International Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i koordynacja biura budowy
  • zarządzanie procesem przepływu informacji i archiwizacji dokumentów
  • asysta w odbiorach ilościowych i jakościowych prac
  • kontrola dokumentacji
  • ścisła współpraca z Project Managerem i innymi członkami zespołu

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie budowlane lub pokrewne / lub ostatni rok studiów kierunkowych
  • znajomość procesu budowlanego oraz zagadnień technicznych
  • obsługa komputera (MS Office, AutoCad)
  • umiejętność efektywnej pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę przy ambitnych i rozpoznawalnych projektach budowlanych
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania kwalifikacji uznawanych w międzynarodowym środowisku
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i osiąganych wyników

Hill International Sp. z o.o.

Jesteśmy jedną z wiodących firm w Polsce, częścią międzynarodowej grupy, zajmującą się zarządzaniem projektami budowlanymi oraz kosztami inwestycyjnymi. Realizujemy projekty handlowe, biurowe, oraz mieszkaniowe.

Inżynier Budowy, Wrocław