Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

CTE 5 S.A. P9 SP.K. O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • systematyczna kontrola jakości i technologii robót wykonywanych przez podległe brygady i podwykonawców

  • dbałość o kompletność i integralność posiadanej dokumentacji projektowej, w tym w szczególności projektu budowlanego i wykonawczego organizacja budowy i jej prowadzenie

  • wykonywanie obmiarów robót,

  • odpowiedzialność za porządek na placu budowy

  • inne obowiązki zlecone przez Kierownika Budowy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe o kierunku budownictwo

  • doświadczenie w obrębie budownictwa mieszkaniowego po stronie Inwestora lub Generalnego Wykonawcy min. 1 rok.

  • znajomość przepisów BHP

  • sumienność i identyfikacja z pracodawcą

To oferujemy

Firma oferuje pracę przy ciekawych projektach mieszkaniowych, możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansu a także narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.