Oferta pracy

Inżynier Budowy

Grupa PCC

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca z Kierownikiem budowy oraz zespołem wsparcia technicznego

  • kontrola jakości i terminowości wykonywanych robót budowlanych

  • analiza dokumentacji projektowej, nadzór nad dokumentacją budowy

  • pomoc w prowadzeniu dokumentacji budowy

  • optymalizacja kosztów inwestycji

  • przygotowanie zestawień rozliczeń

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP

Podział czasu pracy
100%

Praca w siedzibie spółki w Brzegu Dolnym

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe budownictwo

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1,5 roku

  • dobra znajomości rynku budowlanego

  • umiejętność obmiarowania i kosztorysowania inwestycji

  • dobra znajomość Pakietu MS Office

  • znajomość programów AutoCAD oraz Norma PRO będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność współpracy w zespole i sprawna komunikacja

  • uprawnienia budowlane do nadzoru nad pracami budowlanymi w branży konstrukcyjno budowlanej - mile widziane

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w intensywnie rozwijającym się dziale inwestycji (wszystkie realizacje na miejscu w Brzegu Dolnym)

  • telefon służbowy, notebook i narzędzia niezbędne do pracy

  • możliwość rozwoju zawodowego w największej na Dolnym Śląsku firmie z branży chemicznej

  • ciekawy zakres obowiązków związany z pracami przy nowych uruchomieniach

  • pakiet socjalny (dofinansowanie do wczasów, karty MultiSport, piknik rodzinny, siłownia i boisko na terenie firmy, turnieje sportowe, możliwość ubezpieczenia grupowego)

  • możliwość praktyki zawodowej niezbędnej do zdobycia uprawnień budowlanych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • siłownia w biurze

  • firmowa drużyna sportowa

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • pikniki rodzinne

  • Pracownicze Plany Kapitałowe

Etapy rekrutacji
1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa kwalifikacyjna on-line

3

Decyzja o wyborze kandydata

Grupa PCC

Grupa PCC przypomina zbiór nieustannych reakcji chemicznych. Jako producent specjalistycznych wyrobów chemicznych i formulacji przemysłowych jest jedną z wiodących firm chemicznych w Polsce i Europie. To tutaj, dzięki zaangażowaniu naszych pracowników, z drobnych atomów powstają wielkie rzeczy! Aktualnie poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko Inżyniera budowy do spółki PCC Rokita. Rozwijaj z nami swój potencjał realizując złożone i bardzo ciekawe inwestycje w branży chemicznej!

Przewiń do profilu firmy