Oferta pracy

Inżynier Budowy

ATAL S.A.

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji budowlanej i przygotowywanie procesu inwestycyjnego

  • Planowanie, organizacja i kontrola realizacji robót budowlanych

  • Monitorowanie zgodności prowadzonych robót z dokumentacją wykonawczą

  • Współpraca z biurami projektowymi

  • Współpraca z firmami wykonawczymi

  • Uczestnictwo w odbiorach robót budowlanych

  • Wykonywanie obmiarów robót

  • Prowadzenie rozmów i korespondencji z klientami oraz podwykonawcami

  • Przekazywanie lokali Klientom

  • Organizowanie i nadzorowanie procesu usuwania usterek i zgłoszeń

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane/student ostatniego roku studiów magisterskich/

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w budownictwie kubaturowym

  • Samodzielność w nadzorowaniu robót budowlanych

  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

  • Umiejętność pracy na komputerze (MS Office, Auto Cad, Norma, MS Project)

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Stabilne zatrudnienie

  • Praca z najlepszymi specjalistami w branży

  • Karta Multisport

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

ATAL S.A.

Jesteśmy czołowym polskim deweloperem z bogatym, ponad 30-letnim doświadczeniem na rynku nieruchomości. Realizujemy inwestycje w trzech sektorach – mieszkaniowym, komercyjnym oraz w segmencie apartamentów inwestycyjnych.

Prowadzimy i przygotowujemy kolejne projekty deweloperskie w aglomeracji śląskiej, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Warszawie, Trójmieście i Poznaniu, a także w Dreźnie we wschodnich Niemczech. Realizujemy duże i ciekawe projekty, które kształtują obraz największych polskich miast.

Wyniki sprzedaży od lat zapewniają nam czołową pozycję wśród firm w branży. Nasze działania służą spełnianiu marzeń o komfortowym mieszkaniu, wygodnym biurze i atrakcyjnych przestrzeniach usługowo-handlowych. Od startu działalności przekazaliśmy naszym klientom klucze do ponad 20 tys. lokali.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.atal.pl.

Przewiń do profilu firmy