Oferta pracy

Inżynier Budowy

Nestlé Purina

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie jakości prac

  • Opracowywanie oraz monitorowanie harmonogramu i kosztów projektów

  • Opracowywanie standardów budowlano-konstrukcyjnych i rozwiązań technicznych dla kilku lokalizacji.

  • Koordynowanie oraz współpraca z innymi działami projektu odpowiedzialnymi za technologię przy wydawaniu wytycznych do projektowania oraz planowaniu dostaw i instalacji

  • Kontrola dokumentacji Wykonawcy wraz ze sprawdzeniem zgodności dokumentacji ze standardami Nestle oraz warunkami kontraktu

  • Prowadzenie dokumentacji technicznej w tym przygotowywanie zapytań ofertowych, odpowiedzi na pytania wykonawców, notatek ze spotkań, raportów i prezentacji.

  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Doświadczenie na stanowisku o profilu konstrukcyjno- budowlanym

  • Znajomość MS Office, AutoCad, MS Project

  • Znajomość języka angielskiego

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Zaangażowanie, otwartość i kreatywność

  • Gotowość do podróży zagranicznych (Europa)

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy

  • Bardzo dobrą atmosferę w międzynarodowym środowisku pracy

  • Dodatkowe korzyści zgodnie z polityką firmy

  • Umowa o pracę

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • dyżury lekarza w biurze

  • program emerytalny

  • preferencyjne pożyczki

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

  • wyprawka dla noworodka

  • mleko dla niemowląt

  • 4 tygodnie dodatkowego urlopu ojcowskiego

Etapy rekrutacji
1

rozmowa rekrutacyjna on-line z kierownikiem

2

prezentacja oferty współpracy

Nestlé jest największym na świecie producentem żywności. Mamy ponad 2000 marek. Jesteśmy obecni w 191 krajach. W Polsce produkujemy m.in. płatki śniadaniowe, słodycze (np. batony LION oraz wafelki PRINCESSA) oraz produkty WINIARY. A w Nowej Wsi Wrocławskiej, tuż za Bielanami Wrocławskimi, powstała najnowocześniejsza w Europie fabryka Nestlé Purina.

Przewiń do profilu firmy