Logo Pracuj.pl

Inżynier Budowy

"EIFFAGE POLSKA BUDOWNICTWO" S.A.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapoznanie się z dokumentacją projektową realizacji robót
  • Przygotowywanie dokumentów i koordynacja (kosztorysy, protokoły zaawansowania robot, przedmiary, obmiary)
  • Przygotowywanie dokumentów procedur do inwestora (roboty dodatkowe, roboty zamienne, itp.)
  • Przygotowywanie w systemie ERP dokumentów budowy (umowy, zlecenia, zamówienia, potwierdzenia dostaw, protokoły zaawansowania)
  • Utrzymywanie w należytym porządku dokumentacji technicznej zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Kontrola jakości wykonanych robót i usuwania zauważonych usterek
  • Dbałość o właściwy stan bhp w tym głównie stosowanie środków ochrony osobistej
  • Bieżące raportowanie do Kierownika Budowy/Robót stanu zaawansowania robót
  • Opracowanie wspólne z Kierownikiem Budowy/Robót harmonogramu robót, dostaw materiałów i usług oraz sprzętu i personelu dla potrzeb budowy
  • Nadzorowanie procesu produkcyjnego zgodnie z dokumentacją projektowo – kosztorysową, warunkami technicznymi wykonania, wymaganiami jakościowymi i warunkami odbiorów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, kierunek konstrukcje budowlane
  • Roczne doświadczenie w budownictwie, najlepiej przy realizacji konstrukcji żelbetowych
  • Znajomość programów: Excel, Word, AutoCad
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w międzynarodowym środowisku
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego: unikalne połączenie biznesu budowlanego z deweloperskim
  • Współpracę z doświadczonymi profesjonalistami
  • Wyposażenie w narzędzia pracy
  • Pakiet benefitów (karta MultiSport, ubezpieczenie medyczne, prywatne ubezpieczenie pracownicze)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Inżynier Budowy, Wrocław