Oferta pracy

Inżynier Budowy

HALFING & PETERSEN

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej, która od 30 lat odnosi bardzo duże sukcesy na rynku międzynarodowym.

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad pracami budowlanymi na obszarze prowadzonych inwestycji

  • planowanie poszczególnych etapów robót budowlanych

  • zarządzanie zespołem pracowników

  • koordynacja zamówień materiałów budowlanych oraz wyposażenia budowlanego

  • kontrola nad przestrzeganiemregulaminu budowy i przepisów BHP

  • udział w przygotowaniu przetargów

  • prowadzenie dokumentacji budowlanej

  • przygotowywanie raportów i sprawozdań

  • współpraca z inwestorami i podwykonawcami

Wymagania pracodawcy

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: budownictwo)

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość języka angielskiego

  • prawo jazdy kategorii B

  • uprawnień budowlanych do kierowania robotami budowlanymi

  • znajomości przepisów prawa budowlanego

Pracodawca oferuje

  • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie w oparciu o umowę o pracę,

  • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa),

  • bezpłatna stołówka dla pracowników,

  • bony świąteczne i bilety na mecze.