Oferta pracy

Inżynier Budowy

AKBIK Sp. z o.o. O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

AKBIK Sp. z o.o. jest nowoczesną i dynamicznie rozwijającą się firmą. Zajmuje się kompleksową realizacją inwestycji budowlanych zarówno w zakresie specjalistycznych prac renowacyjnych jaki i wznoszenia nowoczesnych obiektów. Swoją działalność rozpoczęła w 2009r. i systematycznie udoskonala własne struktury, aby sprostać coraz to nowym wyzwaniom stawianym przez Inwestora.

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i nadzorowanie robót budowlanych zgodnie z harmonogramem, specyfikacją i umową z Zamawiającym
  • prowadzenie monitoringu kosztów budowy, rozliczeń personelu, materiałów, sprzętu oraz środków transportu
  • kontakt z dostawcami i podwykonawcami
  • przygotowanie raportów i sprawozdań oraz materiałów odbiorowych
  • zapewnienie przestrzegania przepisów BHP i PPOŻ na budowie
  • obsługa bieżących potrzeb budowy

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane
  • dyspozycyjność
  • znajomość obsługi MS Office (w tym Excel), AutoCad, dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project, Norma
  • sumienność, odpowiedzialność, terminowość
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • pakiet medyczny i sportowy
  • szkolenia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy