Ta oferta pracy jest nieaktualna od 34 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier budowy

  • Wrocław, dolnośląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Azysa Polska sp. z o. o.

    Spółka deweloperska realizująca własne inwestycje mieszkaniowe oraz kontrakty budowlane dla zewnętrznych inwestorów, funkcjonująca na terenie Wrocławia od 2007r.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Opis stanowiska:

    Stanowisko inżyniera budowy obiektów mieszkaniowych jedno i wielorodzinnych. W zakres obowiązków wchodzi nadzorowanie robót budowlanych, koordynowanie prac podwykonawców, kontrolowanie jakości robót budowlanych, organizowanie dostaw i odbioru materiałów, czynne uczestniczenie w całym procesie inwestycyjnym związanym z realizacją obiektów.

    Wymagania:

    • Uprawnienia w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.
    • Doświadczenie w realizacji obiektów mieszkaniowych.
    • Prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • Umowa o pracę na czas nieokreślony.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.