Ta oferta pracy jest nieaktualna od 81 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2018-08-02

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Miejsce pracy: Wrocław

    Zadania na stanowisku:

    • analiza techniczna i ilościowa dokumentacji
    • przygotowywanie zamówień materiałowych
    • nadzór nad prowadzonymi pracami przy wsparciu KR/KP
    • sporządzanie dokumentacji powykonawczej, protokołów
    • udział w czynnościach odbiorowych

    Wymagania:

    • wykształcenie kierunkowe (Inżynieria Środowiska) lub w trakcie studiów
    • znajomość środowiska MS Office
    • znajomość programów do kosztorysowania
    • znajomość programów do projektowania

    Oferujemy:

    • pracę w stabilnej i rozwijającej się Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • przejrzyste warunki zatrudnienia
    • zatrudnienie na umowę o pracę
    • atrakcyjne zarobki
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
    • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie nowoczesnych technologii i instalacji
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez szkolenia
    • pracę w zgranym, współpracującym zespole
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.