Oferta pracy

Olejnik Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K.

Inżynier budowy

Olejnik Inwestycje Sp. z o.o. Sp.K.O firmie

4 500‐5 800 zł brutto / mies.
  • Legnicka 60C, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 13 dni
    do: 12 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Legnicka 60C

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja placu budowy,

  • analiza dokumentacji projektowej,

  • koordynowanie pracy pracowników własnych firmy i podwykonawców,

  • nadzór nad zamówieniami materiałów budowlanych oraz sprzętu budowlanego,

  • współpraca z Kierownikiem Budowy i przedstawicielem Zamawiającego,

  • nadzór nad jakością wykonywanych robót,

  • rozliczanie kosztów wykonanych robót, w tym wykonywanie obmiarów, sporządzanie protokołów odbiorów prac,

  • ofertowanie robót.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • doświadczenie w pracy na budowie,

  • doświadczenie przy pracy na budowach budynków mieszkalnych wielorodzinnych,

  • umiejętność posługiwania się dokumentacją projektową ze zrozumieniem, umiejętność pracy w zespole,

  • dobra organizacja pracy,

  • dyspozycyjność, samodzielność,

  • umiejętność obsługi programów Autocad, NormaPro, Office, Microsoft Project

  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • umowę o pracę na pełen etat

  • stałą płacę zasadniczą oraz atrakcyjne premie,

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz praktyki zawodowej,

  • przyjazną atmosferę w młodym zespole,

  • możliwość rozwoju i awansu zawodowego.

Tak się u nas pracuje