Oferta pracy

Inżynier Budowy

Nestlé PurinaO firmie

Nestlé Purina

Ryszarda Chomicza 11A

Wrocław

Nasza siła wynika z potencjału naszych pracowników. Szukasz pracy?
Chcesz pracować w międzynarodowym koncernie spożywczym?
Dołącz do naszego zespołu na stanowisko:
na Projekcie Inwestycyjnym
w Oddziale Nestlé Purina w Nowej Wsi Wrocławskiej

Poznaj zakres obowiązków:

  • Monitorowanie jakości prac, terminów i kosztów
  • Koordynowanie robót z podwykonawcami
  • Koordynowanie oraz współpraca z innymi działami projektu odpowiedzialnymi za technologię przy wydawaniu wytycznych do projektowania oraz planowaniu dostaw i instalacji
  • Kontrola dokumentacji Wykonawcy wraz ze sprawdzenie zgodności dokumentacji z specyfikacją Nestle oraz warunkami kontraktu
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej w tym przygotowywanie zapytań ofertowych, odpowiedzi na pytania wykonawców, notatek ze spotkań, raportów i prezentacji.
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego w zakresie konstrukcyjno-budowlanym
  • Znajomości MS Office, AutoCad
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Zaangażowania, otwartości i kreatywności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy przy projekcie budowlanym
  • Znajomość MS Project, Revit

Gdy dołączysz do naszej drużyny:

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznym środowisku międzynarodowej firmy
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Dodatkowe korzyści zgodnie z polityką firmy
  • Zaopiekujemy się Tobą
    i Twoją rodziną!
  • Zadbamy
    o Twoje zdrowie
  • Z nami dokształcisz się
    i podniesiesz swoje kompetencje!
  • Nie musisz martwić się
    o swoją emeryturę
  • Dowieziemy Cię na miejsce
     pracy za darmo
  • Nakarmimy Cię
    w pracy
  • Zagwarantujemy Ci stabilne zatrudnienie w opraciu i umowę o pracę
  • Obejmiemy Cię prywatną opieką medyczną (LuxMed)
  • Ubezpieczymy Cię na życie i zaoferujemy Pracowniczy Program Emerytalny
  • Skorzystasz z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Obdarowujemy Cie paczkami świątecznymi z wyrobami Netsle (m.in. słodycze, kawa, produkty Winiary)
  • Dofinansujemy Ci Kartę Multisport Plus
  • Jeśli jesteś mamą lub tatą skorzystasz z dodatkowego dnia opieki, otrzymasz wyprawkę dla noworodka, a co miesiąc odbierzesz mleko dla niemowląt
  • Dofinansujemy Ci obiady w zakładowej stołówce
  • Umożliwimy uzyskanie na terenie zakładu uprawnień UDT w zakresie obsługi wózka widłowego, podestów ruchomych oraz wciągarek, jak również uprawnień SEP
  • Dowieziemy Cię do pracy za darmo: m.in. z Dzierżoniowa, Bielawy, Strzelina, Ziębic, Świdnicy, Wałbrzycha, Strzegomia, Trzebnicy oraz z Wrocławia.
Aplikacje prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy