Ta oferta pracy jest nieaktualna od 4 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Budowy

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 21.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    SIMA Consulting to Twój zaufany doradca do spraw human resources. Nasz zespół tworzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży HR, którzy specjalizują się w rekrutacji kandydatów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla. Do grona naszych doradców należą także eksperci zajmujący się zagadnieniami z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych czy naliczania wynagrodzeń. Wszystko to pozwala nam kompleksowo realizować zlecane nam przez Klientów zadania związane z rekrutacją, doradztwem personalnym i innymi obszarami HR, a co najważniejsze – proponować innowacyjnie i dopasowane do ich potrzeb rozwiązania.

    Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

    nr ref.: IBS2019

    OBOWIĄZKI:

    • kontrola jakości i zakresu wykonywanych prac budowalnych
    • nadzór nad realizacją harmonogramu robót budowlanych
    • prowadzenie korespondencji z wykonawcami
    • raportowanie postępu prac Kierownikowi Budowy oraz ścisła współpraca z Kierownikiem Budowy
    • prowadzenie oraz opiniowanie zmian i rezygnacji lokatorskich

    WYMAGANIA:

    • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    • wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe kierunkowe
    • znajomość MS Office, Auto CAD
    • umiejętność pracy pod presją czasu
    • prawo jazdy kat. B

    OFERUJEMY:

    • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
    • ciekawą pracę w delegacji ( głównie poniedziałek – piątek)
    • wynagrodzenie dopasowane do doświadczenia wraz z pakietem benefitów
    • pokrycie kosztów związanych z delegacją (dojazdy oraz zakwaterowanie w luksusowych apartamentach)

    Zainteresowane osoby zachęcamy do aplikowania swojego CV.