Oferta pracy

Inżynier budowy

"COMMERCECON" sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Firma Commercecon spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. poszukuje:
Inżyniera budowy
Miejsce pracy: Cała Polska

OBOWIĄZKI:

  • Kierowanie pracami budowlanymi,
  • Nadzór i kontrola nad jakością i terminowością wykonanych prac,
  • Przygotowywanie obmiaru postępu robót,
  • Przygotowywanie dokumentacji na potrzeby zamówień,
  • Raportowanie realizacji robót,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy
  • Współpraca z Zarządem Firmy, Kierownikiem budowy, Inwestorem oraz organami administracji publicznej przy realizacji inwestycji.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe budowlane,
  • Doświadczenie w realizacji prac budowlanych minimum 2 lata,
  • Znajomość prawa budowlanego,
  • Dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
  • Obsługa programów z pakietu MS Office, ACAD oraz inne,
  • Samodzielność, zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Prawo jazdy-kat. B,
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem).

FIRMA OFERUJE:

  • Interesującą i odpowiedzialną pracę na pełny etat w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Zdobywanie doświadczenia w kontaktach z klientami;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników,
  • Stabilne zatrudnienie.
Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadsyłanie swego CV wraz z listem motywacyjnym oraz z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy