Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Uniserv S.A. danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu rekrutacyjnym na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. Twój wizerunek, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] Zgadzam się na przetwarzanie przez Uniserv S.A. moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Uniserv S.A.
UNISERV S.A.

Inżynier Budowy

UNISERV S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • Ważna jeszcze 22 dni
    do: 20 gru 2020
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie przebiegu prac na budowie pod względem jakościowym oraz zgodności z harmonogramem,

  • kierowanie grupą podległych pracowników i podwykonawców,

  • przygotowywanie obmiarów prac,

  • sporządzanie i przechowywanie dokumentacji jakościowej budowy.

Nasze wymagania

  • co najmniej roczne doświadczenie w pracy na stanowisku inżyniera budowy w branży budownictwa przemysłowego,

  • wykształcenia wyższego kierunkowego w specjalności – konstrukcje budowlane i inżynierskie,

  • dyspozycyjność – praca w delegacjach,

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • ciekawą pracę w dużej firmie,

  • wsparcie doświadczonego zespołu,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych,

  • przyjazną atmosferę pracy,

  • pakiet benefitów pozapłacowych oparty na kafeterii np. opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenia dodatkowe, bilety do kina itp.