Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

WW BUILDING POLAND SP. Z O.O.

  • zachodniopomorskie

    zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • współpraca z Kierownikiem budowy w zakresie planowania i prowadzenia robót budowlanych

  • prowadzenie i kompletowanie dokumentacji wykonawczej realizowanego projektu

  • nadzór jakościowy nad prowadzonymi robotami

  • kontrola prac ekip podwykonawczych

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane

  • umiejętność pracy wielozadaniowej

  • zaangażowanie

  • sprawna obsługa pakietu MS Office

  • prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania

  • ciekawą, ambitną pracę

  • możliwość rozwoju zawodowego

O nas

Firma WW Building Poland Sp. z o.o. realizuje prace budowalne w ramach generalnego wykonawstwa. Projekty realizowane są na terenie województwa zachodniopomorskiego.

www.ww-building.com

Zapraszamy do składania CV i kontaktu!