Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier budowy/Zastępca Kierownika Projektu

TREMEND SP. Z O.O. SP. K.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Analizowanie dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych

  • Przygotowywanie dokumentacji odbiorowej oraz innych dokumentów obiegowych niezbędnych w trakcie realizacji robót budowlanych

  • Tworzenie obmiarów, zbieranie ofert, udział w spotkaniach z podwykonawcami

  • Bieżąca kontrola jakości i terminowości wykonanych prac

  • Prowadzenie rozliczeń ilości wykonanych robót

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów oraz bardzo dobrej organizacji pracy

  • Samodzielność i odpowiedzialność

  • Obsługa komputera, znajomość środowiska MS Office, AutoCad, Norma

To oferujemy

  • interesująca praca w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • stabilność zatrudnienia

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności

Poszukujemy inżyniera budowy na projekty realizowane na terenie Poznania.