Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Budowy

OSIEDLE SŁONECZNE sp. z o.o.

  • Żołędowo (pow. bydgoski), kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

W związku z dynamicznym rozwojem Firmy zatrudnimy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • bieżąca realizacja zadań zleconych przez Kierownika Kontraktu
  • prowadzenie harmonogramu i postępu wykonywanych robót
  • koordynowanie procesu prawidłowego obiegu dokumentacji projektowej
  • prowadzenie i weryfikacja książki obmiarów robót
  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych robót
  • sporządzanie kosztorysów, wycen ofertowych
  • przygotowanie zamówień na dostawę materiałów i urządzeń
  • zarządzanie ofertowaniem z kontraktorami

WARUNKI KONIECZNE:

1. absolwent - inż. Budownictwa

2. prawo jazdy

3. cv ze zdjęciem i list motywacyjny

WYMAGANIA:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynier budownictwa)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność obsługi programów Norma Pro, AutoCad, Pakietu Office (Word,Excel)
  • zaangażowanie w realizowane projekty
  • dokładność, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • odpowiedzialność, sumienność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności wraz z premią uzależnioną od rezultatów
  • możliwość rozwoju zawodowego i samorealizacji
  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

Ogłoszenie archiwalne