Logo Pracuj.pl

Inżynier budowy

BET - BUD TRANSPORT sp. z o.o.O firmie

  • Żukowo (pow. kartuski)
    Żukowo (pow. kartuski), pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie oraz rozliczanie sprzedaży
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów w zakresie biuro terenowe- biuro główne
  • opracowywanie dokumentacji technicznej związanej z budową
  • wsparcie kierownika robót w codziennych czynnościach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku w rozliczaniu sprzedaży w branży budowlanej
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Umiejętność czytania dokumentacji projektowej i technicznej
  • Samodzielność i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętności pracy w zespole i utrzymywania relacji ze współpracownikami na każdym szczeblu
  • gotowość do pracy w delegacji
  • dyspozycyjność
  • Zdolność do szybkiego podejmowania decyzji
  • Dobra organizacja pracy

Benefity

  • elastyczny czas pracy

Inżynier budowy, Żukowo (pow. kartuski)