Logo Pracuj.pl

Inżynier CAD

Lys Fusion PolandO firmie

  • Istebna (pow. cieszyński)
    Istebna (pow. cieszyński), śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie części z tworzyw sztucznych
  • Projektowanie oraz tworzenie dokumentacji opisowych i specyfikacji technicznych dla przyrządów i osprzętu
  • Przygotowanie dokumentacji dla projektów w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D (z uwzględnieniem aspektów funkcjonalności, masy komponentów, możliwości technologicznych i wytwórczych,
  • Wsparcie w przeglądach projektów

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe techniczne (preferowana inżynieria mechaniczna)
  • Dobra znajomość programu CATIA V5. Znajomość programów ANSYS i MOLDEX 3D będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania
  • Umiejętność tworzenia modeli 3D oraz rysunków technicznych zgodnie z normami
  • Umiejętność rozwiązywania problemów związanych z projektowaniem części z tworzyw sztucznych
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Współpraca w międzynarodowym teamie
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje
  • Stołówka z dofinansowaniem do obiadów
  • Szeroki pakiet socjalny: imprezy firmowe, bony świąteczne, dofinansowanie do zielonej szkoły, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego „wczasy pod gruszą”

CV proszę składać na adres:

Lys Fusion Poland Sp. z o. o.

43-470 Istebna 1222

Dział Kadr

lub za pomocą przycisku aplikowania.

Inżynier CAD, Istebna (pow. cieszyński)