Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Segula Technologies Poland Sp. z o.o. z siedzibą w: Al. Grunwaldzka 472B, 80-309 Gdańsk (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz

Inżynier CAD komponentów elektrycznych

Segula Technologies Poland Sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, konstruowanie i integracja komponentów elektrycznych i elektronicznych oraz wiązek elektrycznych w branży pojazdów szynowych;

  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D (z włączeniem eBOM);

  • Rozwiązywanie problemów technicznych przy uwzględnieniu aspektów funkcjonalności, masy, kinematyki, możliwości technologicznych;

  • Tworzenie dokumentacji opisowych i specyfikacji technicznych dla zakupowych komponentów;

  • Bieżąca współpraca z klientem i dostawcami;

  • Udział i wsparcie w przeglądach projektów;

  • Współpraca z innymi działami w zakresie projektowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki elektryczne lub mechaniczne);

  • Znajomość programu CATIA v5 wraz z modułem EHI, znajomość innych programów CAD będzie dodatkowym atutem;

  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);

  • Znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania;

  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń;

  • Umiejętność pracy zespołowej;

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, min.B2 (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem);

  • Gotowość do rozwoju i szkoleń również w innych jednostkach Grupy SEGULA;

  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Możliwość pracy w międzynarodowym, dynamicznym środowisku pracy;

  • Możliwości rozwoju zawodowego;

  • Pracę we wspierającym, przyjaznym środowisku profesjonalistów;

  • Płaską strukturę oraz otwarty na współpracę zespół;

  • Dużą samodzielność.

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 13 000 wykwalifikowanych pracowników

Przewiń do profilu firmy