Logo Pracuj.pl

Inżynier CAD komponentów elektrycznych

Segula Technologies Poland Sp. z o.o.O firmie

  • zachodniopomorskie
    zachodniopomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie, konstruowanie i integracja komponentów elektrycznych i elektronicznych oraz wiązek elektrycznych w branży pojazdów szynowych;
  • Tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej w tym: koncepcji, modeli 3D, rysunków 2D (z włączeniem eBOM);
  • Rozwiązywanie problemów technicznych przy uwzględnieniu aspektów funkcjonalności, masy, kinematyki, możliwości technologicznych;
  • Tworzenie dokumentacji opisowych i specyfikacji technicznych dla zakupowych komponentów;
  • Bieżąca współpraca z klientem i dostawcami;
  • Udział i wsparcie w przeglądach projektów;
  • Współpraca z innymi działami w zakresie projektowym.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki elektryczne lub mechaniczne);
  • Znajomość programu CATIA v5 wraz z modułem EHI, znajomość innych programów CAD będzie dodatkowym atutem;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Znajomość rysunku technicznego oraz wymiarowania;
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych związanych z projektowaniem maszyn i urządzeń;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, min.B2 (znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem);
  • Gotowość do rozwoju i szkoleń również w innych jednostkach Grupy SEGULA;
  • Prawo jazdy kat. B,

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Możliwość pracy w międzynarodowym, dynamicznym środowisku pracy;
  • Możliwości rozwoju zawodowego;
  • Pracę we wspierającym, przyjaznym środowisku profesjonalistów;
  • Płaską strukturę oraz otwarty na współpracę zespół;
  • Dużą samodzielność.

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy

Segula Technologies Poland Sp. z o.o.

SEGULA Technologies to międzynarodowa grupa inżynieryjna, współpracująca z klientami ze wszystkich głównych sektorów przemysłowych: motoryzacyjnego, kolejowego, lotniczego, morskiego, farmaceutycznego, energetycznego i petrochemicznego. Obecna w ponad 30 krajach, w ponad 140 oddziałach na całym świecie, skutecznie wspiera klientów wysokimi umiejętnościami swoich 13 000 wykwalifikowanych pracowników

Inżynier CAD komponentów elektrycznych, zachodniopomorskie