Oferta pracy

Inżynier CAD / konstruktor

Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Szczecin, zachodniopomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Dobór metod i narzędzi wykorzystywanych do produkcji/ montażu, w tym projektowanie i optymalizacja narzędzi produkcyjnych,
  • Przygotowywanie wdrożeń produkcyjnych i dokonywanie bieżących zmian produktowych i procesowych,
  • Optymalizacja i rozwój procesu produkcji/ montażu z wykorzystaniem narzędzi LEAN,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej produktu i procesu,
  • Przygotowanie instrukcji stanowiskowych/ montażowych,
  • Dbałość o standardy jakości w procesie produkcyjnym,
  • Inicjowanie i uczestnictwo w analizach przyczyn powstawania niezgodności.

Wymagania Pracodawcy:

  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (preferowane: mechatronika, elektronika, automatyka, elektrotechnika, mechanika i budowa maszyn),
  • Doświadczenie w projektowaniu narzędzi produkcyjnych,
  • Biegła umiejętność obsługi oprogramowania CAD (Creo, AutoCAD, Inventor mile widziane),
  • Doświadczenie we wdrażaniu i wykorzystywaniu w praktyce filozofii LEAN,
  • Znajomość zasad działania układów hydrauliki, pneumatyki i elektroniki,
  • Co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego niezbędna z kontaktach ze współpracownikami, dostawcami, kontrahentami,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Pracodawca oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach pełnoetatowej umowy o pracę w prężnie rozwijającej się organizacji,
  • Ciekawą pracę i ambitne wyzwania w doświadczonym zespole,
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i benefity,
  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie.

Oferta dotyczy pracy stałej - zatrudnienie bezpośrednio u naszego klienta.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne