Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier CAD

EV TECH sp. z o.o.

25,0040,00 brutto / godz.
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Świętej Gertrudy 8

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • prace R&D

  • projektowanie części do lekkich pojazdów jednośladowych z napędem elektrycznym

  • ulepszanie dotychczasowych produktów

  • analiza projektów pod względem materiałowym, wytrzymałościowy i wyglądowym

  • optymalizowanie projektów pod względem produkcji seryjnej

  • przygotowywanie dokumentacji technicznej dla podwykonawców

  • współpraca z działem produkcyjnym

  • tworzenie wizualizacji produktów

  • prototypowanie produktów w technologii druku 3D oraz ich walidacja

  • inne zadania około projektowe i wdrożeniowe (wedle chęci rozwoju w danym kierunku)

  • wsparcie dla kierownika produkcji

  • realizowanie bierzących zamówień

  • rozwój produktów przy pomocy dostępnych gotowych podzespołów

  • rozwój sieci dostawców

  • optymalizacji procesów zaopatrzenia i logistyki

Nasze wymagania

  • bardzo wysoki poziom organizacji pracy i zaradności

  • chęć i gotowość do samodzielnego podejmowania wyzwań

  • ambicje do pracy i samorozwoju

  • terminowość

  • skrupulatność oraz dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • dobra znajomość obsługi programów do projektowania 3D (SolidWorks bardzo mile widziany)

  • podstawowa znajomość obsługi drukarek 3D (mile widziane)

  • podstawowa wiedza w zakresie mechaniki ogólnej

  • podstawowa wiedza z zakresu budowy i działania pojazdów, szczególnie jednośladów

  • praca stacjonarna w siedzibie na ul. Św. Gertrudy w Krakowie

  • j. angielski na poziomie komunikatywnym ustnym i pisemnym (mile widziane)

  • status studenta (mile widziane)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest wymagane.

To oferujemy

  • bezpośrednią, samodzielną pracę przy produkcie od pomysłu po produkcję seryjną i dalsze optymalizacje

  • duże możliwości rozwoju i samokształcenia w tematyce: produkcji, prototypowania, projektowania i walidacji swoich wyników pracy

  • szybkie zdobycie doświadczenia w wielu dziedzinach na rożnych szczeblach nie tylko projektowych: możliwość obsługi maszyn do obróbki metali (frezarka CNC, tokarka), kontakt z dostawcami i kontrahentami z całego świata, wyjazdy na targi

  • możliwość posługiwania się na co dzień językiem angielskim

  • szybko rosnące wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, zaangażowania i samodzielności

  • umowę zlecenie (preferowane)

O nas

Spółka EV TECH właściciel marki Milk Racing oraz Honey Electric jest małą, młodą, ambitną firmą działającą w branży produkcyjnej związanej z elektromobilnością. Zajmuje się głównie produkcją części do motocykli elektrycznych oraz innymi pokrewnymi projektami. Nasze produkty są znane w branży na całym świecie, a głównym rynkiem eksportowym są Stany Zjednoczone. Aktualnie naszym celem jest ustabilizowanie produkcji i rozszerzenie gamy produktów.