Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier CAE

EC Engineering Sp. z o.o.

Armii Krajowej 28

Bronowice Małe Wschód

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Budowa modeli symulacyjnych

  • Analiza statyczna i zmęczeniowa komponentów głównie dla przemysłu kolejowego, analizy podzespołów pojazdów za pomocą metody elementów skończonych (FEM) oraz dedykowanego oprogramowania (np. HyperMesh, Ansys, Nastran),

  • Obliczenia połączeń śrubowych

  • Analiza wyników i raportowanie

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu mechaniki, fizyki lub kierunków pokrewnych

  • znajomość oprogramowania stosowanego w obliczeniach numerycznych wytrzymałości (np. HyperMesh, Optistruct, Ansa, Nastran, Ansys, Abaqus Patran lub inne pokrewne)

  • Minimum 2 lata doświadczenia w przeprowadzaniu obliczeń metodą elementów skończonych

  • znajomość zagadnień dynamiki maszyn i wytrzymałości materiałów

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

  • Prawo jazdy kategorii B będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole, dynamicznie rozwijającym się zespole,

  • Kontakt z renomowanymi klientami z kraju i zagranicy,

  • Możliwość rozwoju zawodowego przy ambitnych projektach o charakterze badawczo-rozwojowym,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Benefity

  • firmowa drużyna sportowa

  • kawa / herbata