Ta oferta pracy jest nieaktualna. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Inżynier Centrum Wsparcia Usług IT

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 2017-03-07

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

W związku z dynamicznym rozwojem ING Services Polska sp. z o.o. poszukujemy kandydatów, którzy dołączą do naszej organizacji na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice

Główne zadania na stanowisku:

  • Realna pierwsza linia wsparcia w trybie 24/7 dla technologii i systemów w Centrach Komputerowych ING Services Polska oraz dla usług zdalnych realizowanych dla klientów zagranicznych
  • Monitoring dostępności i wydajności tysięcy komponentów infrastruktury IT oraz aplikacji biznesowych firm z grupy ING w Europie
  • Udział we wdrażaniu automatyzacji rozwiązań dla incydentów IT
  • Udział w rozwoju narzędzi do obsługi procesów (zarządzanie incydentami, zarządzanie wiedzą)
  • Obsługa, koordynacja, i eskalacja incydentów w obszarze infrastruktury i aplikacji IT
  • Udział w akcjach naprawczych dla dużych i krytycznych awarii w infrastrukturze IT
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi podczas rozwiązywania incydentów
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Udział w projektach międzynarodowych dla klientów z grupy ING (wyjazdy zagraniczne)
  • Raportowanie stanu usług najważniejszych incydentów IT oraz innych danych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (lub obecnie student), preferowany profil informatyczny
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Motywacja i chęć rozwoju w obszarze IT oraz do ciągłej nauki
  • Duże zaangażowanie i otwartość na zmiany
  • Samodzielność, samodyscyplina, dobra organizacja pracy
  • Skuteczna realizacja postawionych celów oraz umiejętność aktywnego poszukiwania rozwiązań
  • Umiejętność pracy w grupie

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość systemów Windows lub Linux/Unix

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym ISP/DZU/SSD/MS/108  w temacie e-maila) za pomocą poniższego przycisku APLIKUJ.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach aplikacyjnych następującego oświadczenia:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez ING Services Polska Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych Dz. U. 2015. poz. 2135 z późn. zm.). Jednocześnie wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych innym firmom należącym do Grupy ING. Informuję, że niniejsza zgoda obejmuje aktualną rekrutację, jak i wszystkie kolejne prowadzone przez ING Services Polska Sp. z o.o. „

Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się