Logo Pracuj.pl

Inżynier chemii

WATER TREATMENT SOLUTION POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    woj. pomorskie

Twój zakres obowiązków

  • Dostarczanie rozwiązań oraz dedykowanej technologii chemiczno-mechanicznej dla zakładów przemysłowych w zakresie kondycjonowania wody i ścieków.
  • Bieżąca obsługa i monitorowanie instalacji oraz wdrożonego programu kondycjonowania.
  • Prowadzenie szkoleń i prezentacji dla użytkowników instalacji wody oraz ścieków, w tematyce odpowiedniej technologii, mając na uwadze indywidualne aspekty techniczne systemu oraz wskazywanie miejsc do obniżenia kosztu operacyjnego.
  • Reprezentowanie firmy podczas zjazdów i konferencji.
  • Wykonywanie analiz fizyko-chemicznych.
  • Prowadzenie i zarządzanie realizowanymi projektami.
  • Przygotowywanie kompleksowych ofert.
  • Udzielanie wsparcia technicznego.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane: studia inżynierskie lub gotowość do ich odbycia.
  • Doświadczenie i znajomość technologii uzdatniania wody oraz ścieków, będzie dodatkowym atutem
  • Osoba gotowa do podjęcia nauki w temacie uzdatnienia wody i ścieków w zakresie chemicznym oraz mechanicznym
  • Umiejętność posługiwania się schematami technologicznymi.
  • Znajomość oprogramowania MS-Office; mile widziana znajomość oprogramowania typu CAD.
  • Umiejętność przygotowywania projektów, dokumentacji, ofert dla inwestora.
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub gotowość do jego nauki.
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie: podstawa (powyżej średniej krajowej) + po okresie szkoleniowym, premia.
  • Narzędzia pracy do dyspozycji: samochód służbowy, tablet, telefon.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji, za sprawą szkoleń (również zagranicznych).
  • Pomoc współpracowników oraz miłą atmosferę.
  • Pracę w niemłodym i nie-dynamicznym zespole 😊

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

WTS Polska jest konsultantem i globalnym dostawcą rozwiązań w zakresie systemów wodnych, oczyszczalni ścieków i procesów papierniczych.

Firma WTS Polska jest częścią międzynarodowej grupy specjalistów do spraw technologii wodnych. Od 25 lat wraz z gronem firm które nam zaufały budujemy nasze wysokie standardy oraz pracujemy nad dalszym rozwojem.

Inżynier chemii, Gdańsk