Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Inżynier Chemik

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Macieja Wilczka 6, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

IRON FORCE POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Macieja Wilczka 6

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie technologią linii KTL oraz oczyszczalni ścieków;

  • Zapewnienie efektywnego działania procesu KTL, w tym chemikaliów używanych w procesie;

  • Aktualizacja FMEA/CP/SOP/SIP odnoszących się do procesu KTL;

  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów związanych z procesem KTL i oczyszczania ścieków;

  • Pomoc w rozpatrywaniu skarg klientów dotyczących obróbki powierzchni;

  • Ścisła współpraca z działem produkcji, szkolenie zespołu w zakresie wiedzy nt. procesu KTL.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;

  • Minimum rok doświadczenia na podanym stanowisku;

  • Dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;

  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel;

  • Umiejętność planowania i zarządzania kosztami;

  • Umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i rzetelność.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Pracę w międzynarodowym koncernie z branży Automotive;

  • Możliwość udziału w realizacji projektu typu Green Field;

  • Udział w międzynarodowych zespołach projektowych;

  • Przyjazną atmosferę pracy.

Iron Force Poland Sp. z o.o., międzynarodowa Firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej, lokalizująca swoją nową Fabrykę w Zabrzu, poszukuje dynamicznych i zaangażowanych Kandydatów na stanowisko Inżynier Chemik.

Przewiń do profilu firmy

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą. Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Prosimy o przesłanie CV w językach polskim i angielskim.