Oferta pracy

Inżynier Ciągłego Doskonalenia Procesów

Ronal Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wałbrzych, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Rozpocznij karierę.

RONALGROUP – lider w branży felg ze stopów metali lekkich

Kiedy mowa jest o felgach ze stopów metali lekkich, trudno na nas nie trafić – jako lider w branży i partner
wszystkich znanych marek samochodowych naszymi innowacjami tworzymy nowe kryteria i łączymy
zaawansowane technologie z kreatywnym wzornictwem najwyższej jakości. Jako światowa firma wiemy,
co to znaczy wytyczać nowe standardy również w skali międzynarodowej. W siedzibach naszej firmy
w dziesięciu krajach praca zespołowa to nie tylko hasło, ale żywa kultura przedsiębiorstwa.
Poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko:

Inżynier Ciągłego Doskonalenia ProcesówNumer ref.: W06_KVP_202101, Wałbrzych

ZADANIA:

  • Prowadzenie projektów Ciągłego Doskonalenia
  • Optymalizowanie procesów produkcyjnych
  • Rozwój i obsługa programu sugestii pracowniczych
  • Promowanie oraz wykorzystywanie narzędzi Lean Six Sigma
  • Implementacja wypracowanych rozwiązań w wyznaczonym obszarze

TWÓJ PROFIL:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie zawodowe w samodzielnym prowadzeniu projektów doskonalących
  • Znajomość narzędzi Lean Six Sigma
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym pracę w środowisku międzynarodowym
  • Umiejętność planowania, organizowania i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wysoko rozwinięta motywacja i dążenie do celu

CZEGO MOŻESZ OD NAS OCZEKIWAĆ:

  • Pracy w młodym, przyjaznym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenia adekwatnego do posiadanych kompetencji
  • Realnej możliwości rozwoju zawodowego
  • Stabilnych warunków zatrudnienia
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz z numerem referencyjnym W06_KVP_202101 w temacie, przy użyciu przycisku Aplikuj.

Ogłoszenie archiwalne