Oferta pracy

Inżynier ciągłego doskonalenia

Safran Aircraft Engines Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Południowa 23

Sędziszów Małopolski

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój świadomości Lean w organizacji

  • Identyfikacja i prowadzenie projektów usprawniających procesy produkcyjne

  • Mapowanie procesów, identyfikacja obszarów do doskonalenie, wdrażanie rozwiązań i nadzór nad ich wykonaniem

  • Proponowanie i realizacja usprawnień stanowisk pracy w obszarach produkcji i logistyki

  • Weryfikacja i ustalanie norm produkcyjnych dla poszczególnych linii produkcyjnych

  • Dostosowanie metod zarządzania produkcją w celu efektywnego wdrożenia Lean Manufacturing dla procesów produkcyjnych i biznesowych

  • Analiza możliwości automatyzacji procesów w obszarach produkcji i logistyki

  • Wsparcie procesu ciągłego doskonalenia w zakresie jakości oraz przepływu produkcji

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi lean manufacturing

  • Umiejętność analizy przepływu produkcji

  • Doświadczenie w środowisku operacyjnym wykorzystującym zasady ciągłego doskonalenia

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i analityczne

  • Znajomośc zasad ergonomii stanowiska pracy

  • Znajomość zagadnień VSM

  • Znajomość metod zarządzania projektami

  • Green belt/ Black belt mile widziany

  • Wykształcenie wyższe techniczne

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego

  • odpowiedzialne i ciekawe zadania

  • szeroki pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, ZFŚS, bezpłatne kursy językowe, dofinansowanie szkoleń i studiów wyższych)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie wypoczynku

  • paczki świąteczne

  • SmartLunch

Grupa Safran jest jednym z największych na świecie dostawców systemów wysokich technologii dla przemysłu lotniczego i kosmicznego. Koncern zatrudnia ponad 91 000 Pracowników w 340 zakładach, centrach rozwojowych i biurach konstrukcyjnych na całym świecie.

Safran Aircraft Engines Poland w Sędziszowie Małopolskim k. Rzeszowa produkuje części do najnowocześniejszych silników lotniczych LEAP do samolotów Boeing, Airbus i Comac.

Przewiń do profilu firmy