Oferta pracy

Inżynier cyfrowego przetwarzania obrazu

XTPL SA

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

XTPL SA

Stabłowicka 147

Fabryczna

Wrocław

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie algorytmów na potrzeby nowych funkcjonalności systemu

  • Implementowanie i testowanie nowych rozwiązań

  • Optymalizacja istniejących rozwiązań pod kątem R&D oraz zastosowań przemysłowych

  • Współpraca z pozostałymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • Biegłość w tworzeniu algorytmów do złożonych obliczeń numerycznych

  • Biegłość w implementacji rozwiązań w C++ lub Python

  • Doświadczenie w pracy z OpenCV

  • Chęć rozwoju i poszerzenia wiedzy

  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie z sztuczną inteligencją/uczeniem maszynowym

  • Doświadczenie w programowaniu współbieżnym i/lub na bazie kart graficznych (CUDA)

  • Znajomość wzorców projektowych, TDD, C++ 11/14/17

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość pracy w interdyscyplinarnym Zespole tworzonym przez ludzi z pasją

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Motywacyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • firmowa biblioteka

Pracuj z nami w globalnie rozwijającej się spółce technologicznej we Wrocławiu. Szukamy doświadczonego inżyniera cyfrowego przetwarzania obrazu, który dołączy do zespołu tworzącego przełomowe rozwiązanie ultra-precyzyjnego druku nanomateriałów.