Logo Pracuj.pl

Inżynier cyfrowego przetwarzania obrazu

XTPL SAO firmie

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

XTPL SA

Stabłowicka 147

Fabryczna

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Technologie, których używamy

Wymagane

  • C++

  • Python

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie algorytmów na potrzeby nowych funkcjonalności systemu
  • Implementowanie i testowanie nowych rozwiązań
  • Optymalizacja istniejących rozwiązań pod kątem R&D oraz zastosowań przemysłowych
  • Współpraca z pozostałymi działami Spółki

Nasze wymagania

  • Biegłość w tworzeniu algorytmów do złożonych obliczeń numerycznych
  • Biegłość w implementacji rozwiązań w C++ lub Python
  • Doświadczenie w pracy z OpenCV
  • Chęć rozwoju i poszerzenia wiedzy
  • Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim w mowie i piśmie

Mile widziane

  • Praktyczne doświadczenie z sztuczną inteligencją/uczeniem maszynowym
  • Doświadczenie w programowaniu współbieżnym i/lub na bazie kart graficznych (CUDA)
  • Znajomość wzorców projektowych, TDD, C++ 11/14/17

Tak organizujemy naszą pracę

Tak pracujemy

  • wewnątrz organizacji

To oferujemy

  • Możliwość pracy w interdyscyplinarnym Zespole tworzonym przez ludzi z pasją
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Motywacyjny pakiet świadczeń pozapłacowych

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • owoce
  • firmowa biblioteka

Pracuj z nami w globalnie rozwijającej się spółce technologicznej we Wrocławiu. Szukamy doświadczonego inżyniera cyfrowego przetwarzania obrazu, który dołączy do zespołu tworzącego przełomowe rozwiązanie ultra-precyzyjnego druku nanomateriałów.

Aktualne oferty pracodawcy
202206002

Inżynier cyfrowego przetwarzania obrazu, Stabłowicka 147, Fabryczna, Wrocław