Oferta pracy

Inżynier d/s Innowacji Technicznych

Dr. Oetker

  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Dr. Oetker

Arenda Dickmana 14/15

Oliwa

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i kompleksowe wdrażanie innowacyjnych rozwiązań opartych na technice procesowej w przemyśle spożywczym, robotyzacji i elementach Przemysłu 4.0

  • realizacja zadań inwestycyjnych w zakresie zakupu i wdrażania nowych maszyn i urządzeń produkcyjnych

  • przygotowywanie studium wykonalności wybranych pomysłów inwestycyjnych

  • poszerzanie wiedzy w zakresie najnowszych rozwiązań technicznych i procesów przemysłowych i jej transfer do organizacji

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane kierunki:elektrotechnika/automatyka, mechatronika lub pokrewne)

  • kreatywność i innowacyjność w projektowaniu i w działaniu

  • otwartość na zmiany i nowe rozwiązania

  • komunikatywność i gotowość do pracy w zespole

  • umiejętność analitycznego myślenia

  • posługiwanie się nowoczesnymi kanałami pozyskiwania informacji

  • dobra znajomość MS Office, AutoCAD (SolidWorks mile widziany)

  • j.angielski w mowie i piśmie (mile widziany j.angielski techniczny)

  • prawo jazdy kat.B

  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

Mile widziane

  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • praktyczna znajomość zagadnień techniki przemysłowej, w tym Przemysłu 4.0

  • wiedza techniczna i doświadczenie z zakresu technologii spożywczej, maszyn pakujących, technik znakowania, przemysłowych systemów informatycznych

  • znajomość j.niemieckiego

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • pracę w młodym zespole w międzynarodowej firmie

  • pakiet medyczny i socjalny, grupowe ubezpieczenie, karty sportowa

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne