Oferta pracy

Inżynier Danych

Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.O firmie

Festiwal pracy Jobicon online
Porozmawiaj z pracodawcą
  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

LINK4 to niezwykłe Towarzystwo Ubezpieczeniowe, które dzięki zaangażowaniu, pasji, wytrwałości swoich pracowników pnie się na wyżyny sukcesu. Na przestrzeni naszej działalności zdobyliśmy wiele nagród z obszaru biznesu, obsługi klienta, również jako pracodawca. Dużo osiągnęliśmy, ale wiele jeszcze przed nami. I Ty możesz stać się częścią naszej Załogi.

(nazwa stanowiska nie determinuje płci kandydata)

Twoje obowiązki:

  • przetwarzanie i analiza danych w rozwiązaniach klasy Enterprise DWH i Big Data, Data APIs
  • optymalizacja procesów przetwarzania danych i optymalizacja zapytań SQL
  • automatyzacja procesów zasilania i ich optymalizacja
  • utrzymywanie dokumentacji procesów zasileń
  • implementacja procesów zarządzania jakością danych, w tym wdrożenie reguł walidacji danych, standardów wprowadzania danych
  • wdrożenie automatycznych procesów monitorowania jakości danych

Oczekujemy od Ciebie:

  • biegłości w programowaniu SQL
  • dobrej znajomość baz danych MS SQL Server lub PostgreSQL
  • doświadczenia w projektowaniu i budowie ETL (Znajomość Microsoft SSIS będzie dodatkowym atutem) oraz procesów Data Quality
  • umiejętności programowania w języku Python
  • doświadczenia w pracy na danych ustrukturyzowanych oraz nieustrukturyzowanych

Twoim dodatkowym atutem będzie jeśli:

  • znasz platformę SQL Server w obszarze Business Intelligence
  • znasz rozwiązania Big Data (najlepiej Databricks + PySpark)
  • znasz tematykę kolumnowych baz danych (np. MariaDB)
  • znasz środowisko Linux

My zapewnimy Ci:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę
  • pracę zdalną lub pracę w biurze - decyzja należy do Ciebie
  • świadczenia dodatkowe: opiekę medyczną, możliwość skorzystania z zajęć sportowych (siłownia, fitness, basen) przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie, liczne akcje na rzecz naszych pracowników, programy dla rodziny
  • szkolenie  – przekażemy Ci naszą wiedzę oraz doświadczenie, abyś mógł/a komfortowo rozpocząć samodzielną pracę
  • niepowtarzalną atmosferę: bezpośredni kontakt, pozytywne podejście, wzajemny szacunek

Twój link do kariery!

Zobacz jak w LINK4 praca spotyka się z pasją:

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy