Oferta pracy

Inżynier Danych

Rossmann SDP

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Budowa nowych, rozwój i optymalizacja aktualnych procesów ETL

  • Rozwój narzędzi pozwalających na budowanie i monitorowanie przepływów danych

  • Budowanie rozwiązań przetwarzania danych w czasie rzeczywistym (data streaming)

  • Wsparcie procesów Machine Learning

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w tworzeniu przepływów danych z wykorzystaniem przynajmniej jednego z narzędzi: AirFlow, NiFi, Kafka, Spark Streaming lub Flink

  • Doświadczenie w budowaniu skonteneryzowanych aplikacji (Docker)

  • Znajomość przynajmniej jednego z języków programowania: Python, Scala lub Java

  • Znajomość środowiska ELK

  • Doświadczenie w pracy ze środowiskiem Kubernetes

  • Znajomość platformy Confluent

  • Znajomość i umiejętność wykorzystania narzędzi Prometheus + Grafana

  • Doświadczenie w środowisku Cloudera lub Hortonworks Data Platform

  • Zorientowanie na szczegóły i dbałość o tworzone produkty

To oferujemy

  • Dofinansowanie do zajęć sportowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Dofinansowanie nauki języków

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Ubezpieczenie na życie

  • Możliwość pracy zdalnej

  • Możliwość skorzystania z 50% kosztów uzyskania przychodów

  • Dofinansowanie do wycieczek, wyjazdów i wydarzeń kulturalnych

  • Dofinansowanie do posiłków w firmowej restauracji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • możliwość skorzystania z 50% koszów uzyskania przychodu

  • dofinansowanie do wycieczek,wyjazdów i wydarzeń kulturalnych

  • dofinansowanie do posiłków w firmowej restauracji

Etapy rekrutacji
1

Przesłanie aplikacji/CV

2

Rozmowa wstepna

3

Rozmowa techniczna

4

Zatrudnienie